RATAJCZAKA 35, POZNAŃ MAPA ZADZWOŃ: 691 797 447 LUB 691 797 449 MAMUTEK@MAMUTEK.EU

Kadra

POŁOŻNA –  Ewa Karolina Zielińska

Magister położnictwa Uniwersytetu Medycznego im.K.Marcinkowskiego w Poznaniu, położna środowiskowo-rodzinna, edukator ds.laktacji. Praca w szkole rodzenia daje możliwość nawiązywania relacji z parami, w których życiu właśnie dzieją się cuda! Pomocy we wkraczaniu na szlaki macierzyństwa i obserwowanie szczęścia przynosi ogromną satysfakcję. Jestem po to, by rozwiewać wszelkie wątpliwości, otoczyć Was opieką i czuwać nad zdrowiem „świeżo upieczonej” Mamy jak i dziecka. Głęboko ufam Matce Naturze i intuicji każdej z Was, bazując na indywidualnym podejściu i współpracy. Wspólnie zmierzymy się zatem z karmieniem piersią, pierwszą kąpielą czy niesforną wysypką

FIZJOTERAPEUTKA I PSYCHOLOG- Agnieszka Pawłowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego i Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła szkolenia z zakresu aktywności fizycznej kobiet w ciąży („Aktywne 9 miesięcy” Katarzyny Sempolskiej), integracji sensorycznej i pomocy psychologicznej (RTZ – Racjonalna Terapia Zachowania).

W Mamutku prowadzi zajęcia sensoryczno-rozwojowe dla niemowląt oraz zajęcia dla kobiet w ciąży. Na spotkaniach dla mam i maluszków proponuje zabawy stymulujące zmysły oraz stwarzające przestrzeń dla rozwijania relacji i wspierania więzi z opiekunem. Na zajęciach ruchowych proponuje przyszłym mamom ćwiczenia będące okazją do optymalnej aktywności i relaksu, służące dobremu przygotowaniu do porodu, jak i okresu połogu.

Pracuje także jako psycholog z dziećmi, młodzieżą i rodzinami.

DOULA, PROMOTORKA KARMIENIA PIERSIĄ, INSTRUKTORKA MASAŻU SHANTALI, DORADCZYNI NOSZENIA ClauWi- Ilona Majdańska

Współzałożycielka Centrum Opieki Okołoporodowej i Wczesnodziecięcej Mamutek w Poznaniu. W swojej pracy propaguje ideę samozaufania, począwszy od ciąży, poprzez poród, karmienie piersią i intuicyjne wychowanie dziecka.  Jest dyplomowaną Promotorką Karmienia Piersią po kursie w Centrum Nauki o Laktacji.  Jako doradczyni ClauWi organizuje warsztaty noszenia w chustach i nosidłach miękkich. Propaguje ideę karmienia naturalnego, długiego karmienia piersią oraz nieagresywnego rozszerzania diety.  Pracuje z przyszłymi mamami oraz ich rodzinami, wspierając je w ciąży, w porodzie oraz bezpośrednio po nim. Organizuje spotkania dla przyszłych mam, prowadzi grupy wsparcia.  Ukończyła pierwsze w Polsce Studium dla Doul akredytowane przez Stowarzyszenie Doula w Polsce, którego jest członkinią. Posiada certyfikat instruktora masażu Shantali, ukończyła także kurs masażu porodowego meksykańską chustą rebozo.

DOULA, INSTRUKTORKA MASAŻU SHANTALI –  Agata Jałoszyńska

Współwłaścicielka Mamutka. Ukończyła pierwszą edycję Studium dla Doul akredytowanego przez Stowarzyszenie Doula w Polsce, którego jest członkinią. W teczce z dokumentami posiada też certyfikat instruktora masażu Shantali, oraz ukończenia kursu masażu szalem rebozo. Ukończyła kurs prowadzenia aktywnej szkoły rodzenia organizowany przez Fundację Rodzić po Ludzku. W ramach dalszego rozwoju zawodowego i osobistego uczęszczała na studium masażu i terapii naturalnych w Wielkopolskiej Szkole Medycznej. Wierzy w intuicję matczyną i moc kobiecego wsparcia. W swojej pracy i w życiu codziennym orędowniczka karmienia naturalnego i bycia blisko dziecka. Wspiera ciężarne i ich rodziny w okresie okołoporodowym i w trakcie porodu. Prowadzi warsztaty i spotkania dla kobiet w ciąży i mam. Prywatnie i zawodowo zafascynowana wpływem umysłu na ciało i odwrotnie, mama trójki dzieci.

FARMACEUTKA- Joanna Czerniel

Absolwentka kierunku farmacja na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Na co dzień pracuje w aptece. Jest miłośniczką zdrowego stylu życia oraz pomysłodawczynią i autorką bloga Herbaria Cosmetics. Od kilku lat własnoręcznie przygotowuję naturalne kosmetyki dla siebie i całej rodziny, a w Mamutku pokazuje jak w łatwy i naturalny sposób możesz dbać o siebie i twojego maluszka.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress