RATAJCZAKA 35, POZNAŃ MAPA ZADZWOŃ: 691 797 447 LUB 691 797 449 MAMUTEK@MAMUTEK.EU

Dlaczego Mamutek

Centrum Opieki Okołoporodowej i Wczesnodziecięcej

Centrum Opieki Okołoporodowej i Wczesnodziecięcej powstało z myślą o rodzicach. Oferujemy kompleksową opiekę i personel o wysokich kwalifikacjach.

Nasza praca to więcej niż zawód. Pragniemy propagować nowoczesne, oparte na rzetelnej wiedzy rodzicielstwo. Cały czas się rozwijamy i zdobywamy nowe umiejętności. Współpracujemy z licznymi specjalistami: doulą, doradcą laktacyjnym, fizjoterapeutą, dietetykiem, doradcą noszenia w chuście.

Posiadamy bogatą ofertę warsztatową rozszerzającą podstawowy kurs szkoły rodzenia.  Zapraszamy także na ćwiczenia z fizjoterapeutą.

Pragniemy spotykać się z Państwem  zarówno w ciąży jak i po porodzie. Proponujemy: zajęcia sensoryczne dla niemowląt,  warsztaty BLW, naukę chustonoszenia.

Uwielbiamy się z Wami spotykać dlatego organizujemy eventy, w trakcie, których możecie się z nami spotkać i nas poznać. Uczestniczymy w różnych akcjach: organizowaliśmy warsztaty rozwojowe dla Ikea Family Poznań, współpracowaliśmy ze Starym Browarem w ramach akcji Wf w Parku, spotykaliśmy  się z Wami na targach dziecięcych w Pati i Maks i wielu innych miejscach.

Chcielibyśmy, żeby Centrum Mamutek stanowiło społeczność było dla Państwa miejscem spotkań, poszerzania wiedzy, zawierania znajomości, a możne nawet przyjaźni.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress