RATAJCZAKA 35, POZNAŃ MAPA ZADZWOŃ: 691 797 447 LUB 691 797 449 MAMUTEK@MAMUTEK.EU

Gimnastyka dla ciężarnych

Gimnastyka dla mam w ciąży

Wszystkie przyszłe mamy zachęcamy do udziału w naszych zajęciach, które są najlepszym dowodem na to, że aktywność w ciąży sprzyja dobremu samopoczuciu.
Ćwiczenia dla kobiet w ciąży muszą być przede wszystkim bezpieczne. Wiemy o tym doskonale, dlatego też oferujemy możliwość udziału w specjalnym programie przyjemnych zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną fizjoterapeutkę, która ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu.

Jeżeli masz za sobą 21 tygodni ciąży dołącz do grona mam z brzuszkiem i wspólnie z nimi spędź aktywnie czas. Ćwiczymy w ubraniu swobodnym i komfortowych butach lub skarpetkach.

Zajęcia rozpoczynają się od ok.5-minutowej rozgrzewki w formie lekkiego aerobiku,następnie są ćwiczenia na piłkach i na matach, na koniec stretching i relaks. Wykonujemy ćwiczenia oddechowe, ćwiczenia mięśni dna miednicy, mięśni nóg i rąk, mięśni grzbietu,ćwiczenia obręczy biodrowej i barkowej, ćwiczenia przeciwzakrzepowe. Na zajęciach pokazywane są też pozycje przeciwbólowe i usprawniające przebieg porodu.

Ćwiczenia są prowadzone przez fizjoterapeutkę po szkoleniu „Aktywność fizyczna kobiet w ciąży” Katarzyny Sempolskiej i są dostosowane do możliwości ciężarnych, jednak dla Twojego bezpieczeństwa przy każdej wizycie u lekarza prowadzącego ciążę upewnij się, że nadal możesz ćwiczyć!

Aktualne terminy spotkań znajdziesz tutaj!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress